EĞİTİM Hakkında Bilgi Alın
Farklılıklarımız
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN.

Özellikle kritik dönemlerde düzenli sağlık kontrolleri ve ateş ölçümü yapılan revirimizde ilaç takibi, aşı kontrolü gibi konularda veli bilgilendirmesi yaparak, arşiv sistemimiz ile öğrencimizin sağlık bilgileri her an ulaşılabilir şekilde saklanır. İlk müdahaleler hemşiremiz gözetiminde yapılır.

VRF HAVALANDIRMA SİSTEMİ HAVAMIZ HEP TAZE!

Çocukların yoğun ve hareketli olduğu ortamlarda en önemli kriterlerden biri de kaliteli bir havalandırma sistemi bulunmasıdır. Bu sayede hassas, alerjenlere açık minikleri mevsimsel değişikliklerin etkilerinden korumak daha kolaydır.
Değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu sağlayarak, kullanıcının konforunu en yüksek seviyede tutan bir sistem ile havamız hep taze...


18 KİŞİLİK SINIFLAR VE SINIRSIZ ETKİNLİK...
 

Rehberlik birimimizin uyguladığı çoklu zeka envanteri sayesinde yeteneklerini ve eğilimlerini keşfettiğimiz miniklerimizle yaptığımız etkinliklerin eğitici yanı bir tarafa; onlarla eğlenmek paha biçilemez.

Üstün yetenekli miniklerimiz için ekstra hafta sonu etkiliklerimiz de var.

 FARKINDALIK PROJELERİ İLE YAŞAMI ALGILAYAN ÇOCUKLAR 

Dönüşüm projeleri ile doğaya saygı ile yaklaşmak, yerli malı tüketimine yönlendirme projeleri ile emeğe ve kendi değerlerine sahip çıkmak, atık gözüyle baktığımız eşyaların değerlendirildiği projeler ile objeleri farklı bir gözle yeniden algılamak gibi özellikler kazanan miniklerimiz hayata bir başka bakıyor!

PETEK KOLEJİ'NİN MİNİKLERİ HER YERDE!

Petek Koleji'nin tüm ayrıcalıklarından yararlanan miniklerimiz, çok mutlu! Ortak kullanım alanlarında, atölyelerde ve spor salonunda büyürken biz de onların enerjileriyle yenileniyoruz.

SAĞLIKLI VE BESLEYİCİ MENÜ

Günlük kalori ihtiyacı göz önünde bulundurularak oluşturulan menülerimiz, organik gıdalar ile hazırlanır; evinizdeki özen ve hijyeni en az sizin kadar önemseyen deneyimli aşçılarımız tarafından çocuklarımıza sunulur. Kalitesinden emin olmadığımız hiç bir ürünü kullanmayız.

TECRÜBELİ ÖĞRETMENLER

İlk öğretmenlerini hayatları boyunca unutmayacaklarını biliyoruz! Bu sebeple kadromuz deneyimli ve lisans mezunu öğretmenlerden oluşmasının yanı sıra çocuk psikolojisini anlayan, çocuklarla zaman geçirmeyi seven, sabırlı ve neşeli bir kadro! 
Copyright © All Rights Reserved
Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım