EĞİTİM Hakkında Bilgi Alın
Farklılıklarımız
Eğlenceli Bahçe

Çocuklarımızın, apartman çocukları olarak büyüdükleri ve doğadan uzak kaldıkları, eğlenmenin tadına varamadıkları bu çağda; Petek Koleji’nde her öğrenci için diğer okullara nazaran 15 kat daha geniş alanları ve her birinin ismine özel bir bahçesi olduğunu biliyor muydunuz? Biz çok eğleneceğiz!

Sürpriz Okul

Hayat sürprizlerle dolu, Petek Koleji de öyle! Çocuklarımızın her an kendilerini özel hissedecekleri onlarca sürpriz faaliyet okulumuzda onları bekliyor. Pijama partileri, doğum günü eğlenceleri, anne - baba etkinlikleri gibi çeşitli faaliyetler onları hem şaşırtacak hem de kaynaştıracak. Ailenizde ve okulunuzda yüzünüzü güldürecek sürprizler sizi bekliyor.

Petek Çocuk Dünyası

Çocuk pedagojisine uygun ve yüksek katları olmayan okulumuzda, doğaya karışan çocuklar okulda olduklarını unutacaklar. Avrupa okullarının fiziki standartlarını, siz değerli öğrencilerimize ve velilerimize Başakşehir'de sunuyoruz.

Bahçıvan Okul

Çocuklarımız tarım yapmanın hazzına varacak. Kendi meyve ve sebzelerini, çiçeklerini yetiştirecek, doğal tarımın nasıl uygulandığını öğrenecek ve emeğin değerini anlayacak. Hayat yalnız ders kitaplarının içinde değil, hatta çoğunlukla dışında!

Petek Çiftlik Hayvanları

Dünyayı paylaştığımız diğer tüm canlılar hakkında onlara bilgi aktarırken, onlarla yaşamayı da öğretiyoruz. Tavuk, horoz, tavşan, bıldırcın, koyun, midilliler gibi küçükbaş hayvanlara bakmayı öğretiyor ve çocuklarımızın bu alandaki tecrübelerini artırmayı hedefliyoruz.
Copyright © All Rights Reserved
Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım