EĞİTİM Hakkında Bilgi Alın
İşleyiş
SİSTEMİMİZ NASIL İŞLİYOR?

Dünya çapında uygulanan bütün sistemleri ve yöntemleri inceledik. Her bir yöntemin içimize sinmeyen bazı yönleri vardı. Aile yapımızı, kültürel değerlerimizi hesaba katınca uygulanacak olan yöntemi birebir kopyalamak ne derece doğru diye düşündük ve kendi sistemimizi inşa ettik.

Çocuğun merkezde olduğu, kendisine ve çevresine karşı farkındalığını arttıracak onlarca aktivite ile gelişimine destek sağladığımız sistemimiz özünde; her çocuğun eşsiz olduğu gerçeğini barındırıyor.

Bu yüzden her birinin gelişimi ve  yetenekleri doğrultusunda onlarla ayrı ayrı ilgilenirken, grup aktiviteleri ile kendi yaş grubu içinde kendilerini ifade etmelerini ve sosyalleşmelerini sağlıyoruz.


YETENEĞİ DOĞRULTUSUNDA BÜYÜSÜN VE MUTLU OLSUN DİYE...

Sistemimiz çocuk olmaktan bir an bile uzaklaşmadan kuralların gerekliliğini öğrenmiş, kendi kararlarını verebilen, bir sonraki aşama olan ilk okulda bağımsız düşünce yapısı ile yaşıtlarının arasından görgüsü ve yeteneği ile sıyrılacak çocuklar yetiştirmek üstüne kurulu.

Bu doğrultuda,

*DİL (İNGİLİZCE)
*DEĞERLER
*MÜZİK
*GÖRSEL SANATLAR
*JİMNASTİK
*AKIL OYUNLARI
*HALK OYUNLARI


eğitimi ile donanımlı minikler, yaşama bir adım önde başlıyor!

TÜM ETKİNLİKLERİMİZ PROGRAMLI

Senenin başında planladığımız etkinlikler uygulamaya geçirilmeden önce, size haber verilerek tüm izinler alınır. Geriye eğlencenin tadını çıkarmak kalır!

Sonbahar mevsim şenliği, kültür şenliği, spor şenliği, pijama partisi,  jenerasyon günü, şapka partisi, doğum günü kutlamaları ve daha bir çok etkinlik ile hem bir arada yaşamanın keyfini yaşayacak ve eğlenirken öğrenecekler.


 
Copyright © All Rights Reserved
Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım